Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kurban Pazarlarını ziyaret etti. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kurban Pazarlarını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelik, bazı pazarlıklara da katılarak kurbanlık alışverişinde esnaf ve vatandaşın arasını buldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, önce Serkent’te kurulan kurban pazarını ziyaret etti. Kurban pazarındaki esnaflarla görüşen Başkan Çelik, pazara nereden geldiklerini sordu ve pazardaki kurbanlıklarla ilgili bilgi aldı.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelik, Kurban Pazarı’nda bulunanlara tatlı da ikram etti. Başkan Çelik, esnaflarla da oturup çay içerek sohbet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas’ta kurulan kurban pazarını da ziyaret etti. Başkan Çelik’e Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da katıldı. Kurban Pazarlarını ziyaretinde esnaf ve vatandaşlar arasında kurban pazarlıklarının da şahidi olan Başkan Çelik, pazarlıkların sonuçlanması için her iki tarafın arasını buldu. Başkan Mustafa Çelik, pazarlığın neticelendiği alışverişler sonrası vatandaşlar için kurbanlık seçimi de yaptı.