Büyükşehir Belediyesi, Gültepe Mahallesi ve Şehir Hastanesi karşısında yatırımcılar için yeni fırsatlar sunuyor. 

Büyükşehir Belediyesi, Gültepe Mahallesi ve Şehir Hastanesi karşısında yatırımcılar için yeni fırsatlar sunuyor.  Gültepe Mahallesi ve Şeker Mahallesi’ndeki iki arsanın satış ihalesi 28 Kasım’da yapılacak. 
Şehir Hastanesi karşısındaki 1 adet ticaret alanı arsası 28 Kasım Çarşamba günü saat 14.15’te yapılacak olan ihaleyle satılacak. 10 bin 729 metrekare olan ticaret alanı arsasının muhammen bedeli 11 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. İhaleye katılmak isteyenler ihalenin yapılacağı 28 Kasım Çarşamba günü en geç saat 11.00’e kadar müracaatlarını yapabilecekler.
Gültepe Mahallesi’nde Hulusi Akar Bulvarı’na bakan 1 adet akaryakıt ve servis istasyonu alanı arsası da 28 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’te satışa sunulacak. 1937 metrekare büyüklüğündeki akaryakıt ve servis istasyonu alanı arsasının muhammen bedeli 18 milyon TL olarak belirlendi. İhaleye katılmak isteyenler müracaatlarını en geç ihalenin yapılacağı tarih olan 28 Ekim Çarşamba günü saat 11.00’e kadar yapabilecekler.Kocasinan İlçesi Şeker Mahallesi 1 Adet Ticaret Alanı Arsa İhalesi
Detaylı bilgi için lütfen Tıklayınız.


Gültepe Mahallesi 1 Adet Akaryakıt ve Servis İstasyonu Arsa İhalesi
Detaylı bilgi için lütfen Tıklayınız.