Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, ziyarette Başkan Çelik’e yapılan yatırımlar nedeniyle teşekkür etti.
MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu’nun ziyaretinde hafta sonu Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in MÜSİAD üyelerine yönelik görsel brifing gerçekleştirdiğini hatırlatan Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, yatırım ve hizmetleri kapsayan brifing nedeniyle Başkan Çelik’e teşekkür etti. Olgunharputlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımların öneminin kullanılırken hissedilmediğini; ancak önceki halleriyle değerlendirildiğinde önemli hizmet ve yatırımların yapıldığını değerlendirdiklerini kaydetti.
“ÖNEMLİ OLAN İZ BIRAKACAK İŞLER YAPMAK”
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de MÜSİAD yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Bulunan makamların karşılığının tam olarak verilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Çelik, “Bize şu süre zarfında nöbet sizin dediler. Bu süreyi dolu dolu geçirmek için sürekli koşturduk. İlk yıllarda hazır proje stokumuz vardı. Sayın Özhaseki Başkan’ımdan kalan projeleri bir an önce tamamlayıp hizmete açtık, arkasından da imzamızı atacağımız, iz bırakacak projelere başladık. Fiziki yatırımlar zaten olmazsa olmaz işlerimiz. Aslolan iz bırakacak, 20-30 yıl ötesini görerek planlanan projeler yapmak. Bunun için Bekir Yıldız Bulvarı, Hulusi Akar Bulvarı ve 15 Temmuz Bulvarı’nı 3,5 seneye sığdırdık. 14 katlı kavşak yaptık. Sadece Keykubat gibi 1 milyon 150 bin metrekare yeşil alanı bu şehre kazandırdık. Keykubat’a 10 bin ağacı 10 dakikada dikerek yeşile boyadık. Diktiğimiz ağaçlar önümüzdeki yıl daha iyi kendini gösterecektir. İlçelerimizdeki kadın ve gençlik merkezleriyle birlikte 18 sosyal yaşam merkezi yaptık. Halkımız yapılan bu hizmetleri görüyor” diye konuştu.
Ziyarette MÜSİAD Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e tablo, Başkan Çelik de Olgunharputlu’ya “Medeniyetler Şehri Kayseri” kitabını hediye etti.