Başkan Çelik, Spor Adamları Derneği ve Görme Engelliler Spor Kulübü yöneticileri ile görüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Spor Adamları Derneği yöneticileri ve Görme Engelliler Spor Kulübü yöneticileriyle bir süre görüştü. Başkan Mustafa Çelik, sporcuların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni tesisler yapmaya ve spora her anlamda destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Burhan Aslan ve kulüp yöneticileri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin desteğini her zaman gördüklerini ifade eden Aslan, “Harikalar Diyarı’ndaki sahalardan biri bize verildi. Bu destek de başarımızı yansıdı. Görme engelliler birinci liginde şampiyonluğa oynuyoruz” dedi. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de sporcuların ihtiyacını karşılayacak her konuda çalışma yaptıklarını ifade ederek görme engelliler için Argıncık Spor Tesisleri’nde etrafı yaralanmaları engelleyecek darbeye dayanıklı sünger korumalı çit korkulukla çevrili saha yaptıklarını hatırlattı.
Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Spor Adamları Derneği Başkanı Halil Severcan ve yönetim kurulu üyeleri de ziyaret ederek bir süre görüştü.