?Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 15 Temmuz gecesi ve sonrasında devam eden demokrasi nöbetleri gibi 15 Temmuz’un ikinci yıldönümünde de halkla birlikte nöbetteydi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 15 Temmuz gecesi ve sonrasında devam eden demokrasi nöbetleri gibi 15 Temmuz’un ikinci yıldönümünde de halkla birlikte nöbetteydi. Cumhuriyet Meydanı’nı dolaşarak katılan tüm vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Çelik, sabah da demokrasi nöbeti tutan gençlerle çorba içti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan 15 Temmuz Destanı adı programda konuşmaların ardından vatandaşın arasına girdi. Tüm meydanı dolaşan Başkan Çelik, Cumhuriyet Meydanına gelenlerle selamlaştı, fotoğraflar çektirdi ve bir grupla birlikte Meydanda dev bir Türk Bayrağını açtı.
Cumhuriyet Meydanı’nda stant açan kurum ve kuruluşların stantlarını tek tek gezen Başkan Mustafa Çelik, yine Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan AK Parti teşkilatlarıyla da bir araya geldi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sabah namazını da Bürüngüz Camii’nde Vali Süleyman Kamçı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke ile birlikte kıldı. Namaz sonrası Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan gençlere çorba ikram eden Başkan Çelik, gençlerle sohbet ederek çeşitli tavsiyelerde bulundu.