Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. tarafından Talas Spor ve Sosyal Tesislerinde Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Yüzme Yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye girenlere madalya ve ödülleri verildi

Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. tarafından Talas Spor ve Sosyal Tesislerinde Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Yüzme Yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye girenlere madalya ve ödülleri verildi.

Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Yüzme Yarışmasına 20 sporcu katıldı. Serbest stilde gerçekleştirilen yarışmada finale kalan 6 sporcudan Battal Karasu 28,09'luk derecesiyle birinci olurken Yakup Kıska 33,45'lik derecesi ile ikinciliği, Tahsin Gürbüz ise 39,02'lk derecesi ile üçüncülüğü elde etti.

Yarışmaya katılan sporcular, Büyükşehir Belediye'sinin şehrimizde bulunan engellileri spora teşvik etmek için büyük gayret sarf ettiğini belirterek, yapılan organizasyonun kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdiler ve Büyükşehir Belediye'sine teşekkür ettiler.

Yarışmanın sonunda dereceye giren sporculara madalyaları takılarak hediyeler verildi.