Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Ramazan Sokağı birbirinden önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Ramazan Sokağı birbirinden önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor. Ramazan Sokağı’nın 11. gününe katılan Dursun Ali Erzincanlı, Kayseri’deki Ramazan Sokağı’nın İstanbul’u kıskandıracak bir kadrosu olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de, Ramazan Sokağı’nı Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ile birlikte gezerek Dursun Ali Erzincanlı’yı izledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, hemen her gün Ramazan Sokağı’nda vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Mustafa Çelik, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ile birlikte Ramazan Sokağı’nı gezdi. Vatandaşlarla sohbet eden ve onlarla fotoğraflar çektiren Başkan Çelik ve Kayseri Milletvekili Tamer teravih namazı sonrası başlayan Dursun Ali Erzincanlı’nın programını da izlediler. AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü’nün de izleyiciler arasında yer aldığı programa Kayserililer büyük ilgi gösterdi.
Etkinlik alanının tamamen doldurulduğu programda yer yer kıssalar anlatan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu şiirlerle de duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Dursun Ali Erzincanlı program sonrası ayakta alkışlandı. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ile birlikte Erzincanlı’ya çiçek vererek teşekkür etti.
Kayseri’nin sanata ve sanatçıya verdiği değeri bir kez daha gösterdiğini vurgulayan Başkan Çelik, “Hemşehrilerimiz programı başından sonuna kadar izledi. Ramazan boyunca yaptığımız bu programlar eğlenmek için yapılan programlar değil. Ramazan’ın manevi ruhunu yaşatalım istedik. Güçlü bir Ramazan kadromuz var. Bu ilgi devam ettikçe böyle programlar yapmaya da devam edeceğiz” dedi.
Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de böylesine önemli sanatçıları Kayserililerle buluşturması nedeniyle Başkan Mustafa Çelik’e teşekkür etti.
Dursun Ali Erzincanlı da Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Sokağı için İstanbul’u kıskandıracak bir kadro kurduğunu belirterek, “Önümüzdeki senenin programına şimdiden beni yazın. Böyle kıymetli ekibe her Ramazan geliriz” diye konuştu.
Programın ardından Başkan Mustafa Çelik, Kayseri Milletvekili Tamer ve Sanatçı Dursun Ali Erzincanlı Otağ Çadırı’na geçerek bir süre sohbet etti ve vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.