Başkan Çelik

Başkan Çelik'e Vefa ve Teşekkür Ziyareti

AK Parti İl Teşkilatı ile birlikte Önceki Dönem Bakanlardan Taner Yıldız, Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç ve ilçe belediye başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e “Vefa ve Teşekkür” ziyaretinde bulundu

30 Mart 2019Haber Detayı

Başkan Çelik

Başkan Çelik'ten Ulaşıma Veda

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Büyükşehir bünyesindeki hizmet birimlerine de veda ziyaretlerinde bulunuyor.

26 Mart 2019Haber Detayı

Özel Çocuklara Özel Gün

Özel Çocuklara Özel Gün

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK tarafından özel bir program gerçekleştirildi.

20 Mart 2019Haber Detayı

KAYMEK Ürünlerine Mardin

KAYMEK Ürünlerine Mardin'de Büyük İlgi

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Öğren Kazan Üret Kazan’ Projesi kapsamında düzenlenen Üreten Kadın Festivali’ne Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları da katıldı.

13 Mart 2019Haber Detayı

"Birlik Beraberlik, Bereketi Getirir"

"Birlik Beraberlik, Bereketi Getirir"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’nin uyum kültürü ile birlikte daha hızlı büyüdüğünü söyledi. Başkan Çelik, birlik beraberliğin getirdiği bereketle daha hızlı kalkınmanın mümkün olduğunu kaydetti.

7 Mart 2019Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Yatırımcılara Yeni Fırsatlar

?Büyükşehir Belediyesi yatırım yapmak isteyenler için 20 Mart Çarşamba günü önemli ihaleler yapacak. 4 ayrı başlıkta yapılacak olan ihalelerde akaryakıt istasyonu arsası, konut alanı, konut+ticaret alanı ve ticaret alanı arsaları ile iş yerleri satışa sunulacak.

5 Mart 2019Haber Detayı

"Ekonomiyi Büyütmek İçin Çalışıyoruz"

"Ekonomiyi Büyütmek İçin Çalışıyoruz"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, TÜRSAB’ın Kayseri’deki acentelerin katılımıyla yaptığı toplantıda turizmin gelişmesi ve çeşitlendirilmesi için Kayseri’nin çok önemli bir değer olduğunu söyledi. 

3 Mart 2019Haber Detayı

Kayseri Turizmine Destek Mesajı

Kayseri Turizmine Destek Mesajı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya ve TÜRSAB Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette Kayseri turizminin daha fazla gelişmesi için destek mesajları verildi.

2 Mart 2019Haber Detayı

"İyi Ki Yapmışız"

"İyi Ki Yapmışız"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yaptıkları yatırımların ne denli doğru olduğunu kullananların gösterdiğini söyledi.

1 Mart 2019Haber Detayı

Akıllı Şehirden Akıllı Tabelalar

Akıllı Şehirden Akıllı Tabelalar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. tarafından geliştirilen ve otoparklar hakkında yönlendirme ve bilgilendirme hizmeti veren “Akıllı Tabelalar” şehrin 11 noktasına yerleştirildi.

1 Mart 2019Haber Detayı

BÜSAM Akademilerde Yeni Dönem Başladı

BÜSAM Akademilerde Yeni Dönem Başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin düşünce ve fikir hayatı için kurduğu Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi ve Film Akademi’de bahar dönemi başladı.

28 Şubat 2019Haber Detayı

Büyükşehir, Yetenekleri Belirliyor

Büyükşehir, Yetenekleri Belirliyor

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş., sporu toplumun tüm kesimlerine yaymak ve yetenekli sporcuların belirlenerek desteklenmesini sağlamak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

28 Şubat 2019Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Erciyes Gezisi

Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Kültür Gezisi bu hafta Kayseri’nin en önemli turizm değeri olan Erciyes Dağı’nda yapıldı.

25 Şubat 2019Haber Detayı

Mimar Sinan

Mimar Sinan'ın Zihniyet Dünyası

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) şehir ve şehrin çıkardığı değerlerin daha iyi anlaşılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

24 Şubat 2019Haber Detayı

"Kayseri, Üretimin Merkezi"

"Kayseri, Üretimin Merkezi"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’nin esnaflığın, ticaretin, müteşebbisliğin ve üretimin merkezi olduğunu söyledi

20 Şubat 2019Haber Detayı

Zirvede Terapi

Zirvede Terapi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in talimatıyla Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde tedavi gören hastalar Erciyes’te farklı ve güzel bir gün yaşadı.

19 Şubat 2019Haber Detayı

Buz Gibi Suya Atladılar

Buz Gibi Suya Atladılar

?Erciyes’te geleneksel hale gelen Red Bull Kar Havuzu yarışları hafta sonu yapıldı. Yarışmaya katılanlar farklı kostümlerle buz gibi suya atladılar.

17 Şubat 2019Haber Detayı

KAYMEK

KAYMEK'ten Eğitim Semineri

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası haline gelen KAYMEK, eğitim kalitesini artırmak için hizmet içi eğitim seminerlerini de sürdürüyor. 

14 Şubat 2019Haber Detayı

Anayurt Raylı Sistem Hattı İçin Sona Gelindi

Anayurt Raylı Sistem Hattı İçin Sona Gelindi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Talas-Anayurt Raylı Sistem Hattı’nın İller Bankası aracılığı ile sağlanacak olan finansmanı için İslam Kalkınma Bankası ile detaylı bir toplantı gerçekleştirildi. 

14 Şubat 2019Haber Detayı

Kayseri Turizmin De Merkezi

Kayseri Turizmin De Merkezi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erciyes’e yapılan yatırımların karşılığını almaya başladıklarını belirtti.

11 Şubat 2019Haber Detayı

Anadolu Aslanları Büyükşehir

Anadolu Aslanları Büyükşehir'de

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. 

8 Şubat 2019Haber Detayı

Tatili Bilimle Geçirdiler

Tatili Bilimle Geçirdiler

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin TUBİTAK ile birlikte şehrimize kazandırdığı Kayseri Bilim Merkezi, sömestr tatilinde de büyük ilgiyle karşılaştı.

7 Şubat 2019Haber Detayı

Şehir Akademi

Şehir Akademi'de Yeni Dönem Başlıyor

?Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin düşünce ve fikir hayatı için kurduğu Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi’de bahar dönemi başlıyor. 

6 Şubat 2019Haber Detayı