Vefalı Şehrin Vefalı Komutanı

Vefalı Şehrin Vefalı Komutanı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclisi, Kayseri’nin yetiştirdiği önemli isimlerden birisi olan Genel Kurmay Başkanımız Orgeneral Hulusi Akar’ın ismini 13,3 kilometre uzunluğundaki bulvara vererek vefasını gösterdi.

12 Aralık 2017Haber Detayı

Yeşil Alan Eğitimi

Yeşil Alan Eğitimi

Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Ağaçlandırma Daire Başkanlığı personeline Doğal Ürünler Bahçesi’nde yeşil alan eğitimi verildi.

12 Aralık 2017Haber Detayı

TÜMKAYDER

TÜMKAYDER'den Ziyaret

TÜMKAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Ali Temel ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ettiler. 

11 Aralık 2017Haber Detayı

Necip Karakaya İle Aşk Hikayesi

Necip Karakaya İle Aşk Hikayesi

Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Hz. Mevlana’nın 744’üncü vuslat yıldönümü nedeniyle Hz. Mevlana’yı anma gecesi düzenlendi.

11 Aralık 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Arsa İhalesi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ihaleyle satışa çıkardığı Beyazşehir Mahallesi’nde bulunan üç adet konut+ticaret alanı arsasından birisini sattı, iki arsa pazarlığa bırakıldı.

6 Aralık 2017Haber Detayı

RE360

RE360'a Kayseri Damgası

Gayrimenkul sektörünün buluştuğu ‘RE360’ toplantısına katılan Başkan Çelik, Kayseri’deki yatırım imkanlarını anlattı.

6 Aralık 2017Haber Detayı

Özel Şampiyonlar

Özel Şampiyonlar

Kayseri’ye Türkiye şampiyonluğu getiren otizmli gençler Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ettiler.

30 Kasım 2017Haber Detayı

Bayan Çelik

Bayan Çelik'ten Anlamlı Ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle KAYMEK’in Sümer ve Göznuru Tesisleri’nde öğretmenlerle bir araya geldi.

24 Kasım 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Uyarı

Büyükşehir Belediyesi’nce Bölge Hastanesi önünde yapımına başlanılacak olan katlı kavşak çalışmaları nedeniyle Muhsin Yazıcıoğlu ve Bekir Yıldız Bulvarı üzerinden geçen enerji nakil hatlarının deplasesi yapılacak. 

17 Kasım 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Anma Programı

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Atatürk'ün ölüm yıldönümü nedeniyle Ünlü Piyanist Tuluyhan Uğurlu'nun katıldığı bir anma programı düzenlendi.

13 Kasım 2017Haber Detayı

Meydan Döner Açıldı

Meydan Döner Açıldı

Başkan Çelik, Vali Kamçı ile birlikte Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYTUR tarafından açılan Meydan Döner’i ziyaret etti.

9 Kasım 2017Haber Detayı

Aile Akademisi İlçelerde De Açılıyor

Aile Akademisi İlçelerde De Açılıyor

Büyükşehir Belediyesi KAYMEK bünyesindeki Huzur Çınarı Aile Danışmanlık Merkezi ailelerin daha sağlıklı olması için kent merkezinin yanı sıra ilçelerde de çalışmalarına devam ediyor.  

8 Kasım 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den İhale

Büyükşehir Belediyesi yol ve asfalt çalışmalarının yanı sıra kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

8 Kasım 2017Haber Detayı

Doğal Bahçeye Doğal Gübre

Doğal Bahçeye Doğal Gübre

Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk olan projelerinden Doğal Ürünler Bahçesi’nde, doğal ürünleri besleyecek doğal gübre üretimi de yapılıyor. 

7 Kasım 2017Haber Detayı