Büyükşehir Projeleri Örnek Alınıyor

Büyükşehir Projeleri Örnek Alınıyor

Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’ye kazandırdığı projelerle örnek olmaya devam ediyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan bir heyet Büyükşehir Belediyesi’nin organik tarımla ilgili projelerini inceledi ve Kayseri modelinin diğer illere de yaygınlaştırılabileceği belirtildi.

26 Eylül 2017Haber Detayı

Kayseri Bilim Şenliği Başlıyor

Kayseri Bilim Şenliği Başlıyor

Sadece şehrimizin değil Anadolu’nun Bilim Merkezi olan Kayseri Bilim Merkezi, bilimi toplum gündeminde tutmak ve gençlere bilimi sevdirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

25 Eylül 2017Haber Detayı

Aydın Şehrin Aydınlık Yolu

Aydın Şehrin Aydınlık Yolu

Başkan Çelik, Kuzey Çevre Yolu’nun aydınlatılması projesinin şalterine bastı ve bu projenin şehrimizdeki uyum kültürünün bir sonucu olduğunu söyledi.

19 Eylül 2017Haber Detayı

Kayseri Ve Türkiye

Kayseri Ve Türkiye'nin Yeni Üretim Merkezi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, hafta sonu temeli atılan Beydeğirmeni Besi Bölgesi’nin Kayseri’nin geleceği için atılmış en önemli adımlardan biri olduğunu söyledi. Başkan Mustafa Çelik, Kayseri ve Türkiye’nin en büyük hayvancılık üretim merkezini şehrimize kazandıracaklarını kaydetti.

18 Eylül 2017Haber Detayı

Örnek Yatırım, Model Tesis

Örnek Yatırım, Model Tesis

Büyükşehir Belediyesi, Beydeğirmeni Toplu Besi Bölgesi’nin ardından örnek bir yatırımı daha Kayseri’ye kazandırıyor. Felahiye Toplu Ahır Projesi’nin temeli törenle atıldı.

17 Eylül 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Dört Eser Daha

Büyükşehir Belediyesi'nin Kayseri için yapmış olduğu en önemli kültür hizmetlerinden olan kültür yayınlarına dört yeni eser daha eklendi. Basılan dört eser ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin kültür yayınları 151’e ulaştı.

14 Eylül 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Kültür Hizmeti

Kayseri’nin kültür hayatına yeni bir soluk getiren Büyükşehir Belediyesi’nin iki ayrı dergisinin son sayıları çıktı. “Düşünen Şehir” üçüncü sayısıyla, “Şehir Kültür Sanat” dergisi ise dokuzuncu sayısıyla okurlarıyla buluştu.

14 Eylül 2017Haber Detayı

"Damla Projesi" Gençleri Büyükşehir

"Damla Projesi" Gençleri Büyükşehir'de

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Damla Projesi bünyesindeki üniversite öğrencileri Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Vekili Halil Büyüknalbant ile görüştüler. 

12 Eylül 2017Haber Detayı

Türkiye

Türkiye'ye Örnek Mezarlık

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her bayram öncesi yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Şehir Mezarlığı’nda incelemelerde bulundu.

30 Ağustos 2017Haber Detayı

"En Büyük Gücümüz Milletimiz"

"En Büyük Gücümüz Milletimiz"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 30 Ağustos’un tarihi şan ve şerefle dolu Türk Milleti’nin en önemli zaferlerinden birisi olduğunu söyledi. 

29 Ağustos 2017Haber Detayı

Tatil Yok, Yola Devam

Tatil Yok, Yola Devam

Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 10 günlük tatilde de aynı tempoyla çalışmaya devam ediyor.

28 Ağustos 2017Haber Detayı

YADES Dua Almaya Devam Ediyor

YADES Dua Almaya Devam Ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından yürütülen Evde Sosyal Destek Hizmeti Yaşlı Destek Programı (YADES) yaşlılarımızın duasını almaya devam ediyor.

24 Ağustos 2017Haber Detayı

780 Metrelik Alt Geçit

780 Metrelik Alt Geçit

Büyükşehir Belediyesi Fuzuli katlı kavşak projesinin ardından Tuna ve 30 Ağustos katlı kavşak projelerinin de temelini atacak.

23 Ağustos 2017Haber Detayı

KAYMEK

KAYMEK'ten Kurban Kesim Kursu

Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı'nda acemi kasapların sebebiyet verdiği olumsuz görüntüleri en aza indirmek ve ibadete uygun kurban kesimi yapılmasını sağlamak için kurs açtı. Kursa 47 kursiyer katıldı.

22 Ağustos 2017Haber Detayı

Hastane Arsası Tamam

Hastane Arsası Tamam

Büyükşehir Belediyesi, şehrin doğusunda yaşayan büyük nüfusun sağlık ihtiyacı için önemli bir adım attı.

21 Ağustos 2017Haber Detayı

Kayseri

Kayseri'yi Geleceğe Taşıyacak Proje

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, büyük önem verdiği projelerden birisi olan Toplu Besi Bölgesi projesinin yapılacağı Beydeğirmeni bölgesinde incelemelerde bulundu.

19 Ağustos 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Sağlık ve Eğitim Desteği

?Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı meclis toplantısının üçüncü bileşimini yaptı. Toplantıda şehrin doğusuna yapılacak olan yeni hastane ve tam gün eğitim ihtiyacı için, yapılacak yeni okullar için önemli kararlar aldı.

18 Ağustos 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Tarihe Tam Destek

Selçuklu medeniyetinin en önemli şehirlerinden birisi olan Kayseri'deki ata yadigarı eserlerin ortaya çıkarılması için Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri devam ediyor. 

18 Ağustos 2017Haber Detayı

Altyapının Markası

Altyapının Markası

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki yatırımcı kuruluşların çalışmaları kamuoyuna tanıtılmaya devam ediyor.

17 Ağustos 2017Haber Detayı

Şampiyonu Spor A.Ş Karşıladı

Şampiyonu Spor A.Ş Karşıladı

Makaralı Yay Okçuluk Dünya Şampiyonu olma başarısını gösteren Demir Elmaağaçlı, Erkilet Havaalanı’nda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’de okçuluk eğitimi alan geleceğin şampiyonları tarafından karşılandı.

15 Ağustos 2017Haber Detayı

Fizyo Spor Merkezi Açıldı

Fizyo Spor Merkezi Açıldı

?Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de ilk ve tek olan bir tesisi daha Kayseri’ye kazandırdı. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. bünyesinde hizmet veren Fizyo Spor Klinik Pilates Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. 

12 Ağustos 2017Haber Detayı