Organik Pazar Bugün Açık

Organik Pazar Bugün Açık

Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk ve tek olan projelerinden Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı’nın açılmasıyla birlikte Çarşamba ve Cumartesi günleri Kayseri’de organik günler haline geldi.

2 Ağustos 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Tarihi Destek

Büyükşehir Belediyesi sadece Kayseri tarihine değil Anadolu insanlık tarihine ışık tutan Kültepe’deki kazı çalışmalarına destek vermeye devam ediyor.

1 Ağustos 2017Haber Detayı

Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı Açıldı

Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı Açıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Harikalar Diyarı içerisi Bilim Merkezi arkasında 60 bin metrekarelik bir alana kurulan ve Türkiye’de bir ilki teşkil eden “Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı”,  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra Vali Vekili Baha Başçelik, Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, bürokratlar, üreticiler ve vatandaşların katılımlarıyla açıldı. 

29 Temmuz 2017Haber Detayı

Dua Alan Proje

Dua Alan Proje

Başkan Çelik, iki ayda 400’e yakın yaşlımıza evde sosyal destek hizmeti verildiğini belirtti.

27 Temmuz 2017Haber Detayı

Organik Hizmet

Organik Hizmet

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırmış olduğu Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı açılıyor.

25 Temmuz 2017Haber Detayı

"Basın, Devletten ve Milletten Yana Taraftır"

"Basın, Devletten ve Milletten Yana Taraftır"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Türk basınında sansürün kaldırılışının yıldönümü olan 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir açıklama yaparak, tüm basın çalışanlarının bu gününü kutladı.

24 Temmuz 2017Haber Detayı

Başkan Çelik

Başkan Çelik'ten Gece Denetimi

Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapılacak olan alt geçit çalışmalarının trafiği engellememesi için yan yollar açıyor.

24 Temmuz 2017Haber Detayı

Kardeş Şehir Kayseri

Kardeş Şehir Kayseri'de

Kayseri’nin kardeş şehri olan Rusya Federasyonu’na bağlı Kabardey-Balkar Cumhuriyeti’nin başkenti Nalçik’ten bir heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

23 Temmuz 2017Haber Detayı

Millet Nöbette, Ülke Güvende

Millet Nöbette, Ülke Güvende

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı doğrultusunda Türkiye’nin tüm illerinde olduğu gibi Kayseri’de de demokrasi nöbeti tutuldu.

17 Temmuz 2017Haber Detayı

Sahabiye Kentsel Dönüşümünde Bayram Ertelemesi

Sahabiye Kentsel Dönüşümünde Bayram Ertelemesi

Sahabiye ve Fatih Mahalleleri kentsel dönüşüm çalışmalarında birinci etaptaki hak sahiplerine ev ve iş yerlerini boşaltarak teslim etmeleriyle ilgili Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen süre Kurban Bayramı’nda vatandaşların mağdur olmaması için ertelendi.

15 Temmuz 2017Haber Detayı

15 Temmuz Destanı

15 Temmuz Destanı

Büyükşehir Belediyesi, Erciyes Üniversitesi ve Anadolu Ajansı Kayseri Bölge Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Destanı konulu bir sergi açıldı.

13 Temmuz 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den İhale

Büyükşehir Belediyesi, Karpuzatan et kombinaları çevresine duvar yapacak. Konuyla ilgili dokuz firmanın katılımıyla ihale yapıldı.

12 Temmuz 2017Haber Detayı

Yapılamayanları Yapan Belediye

Yapılamayanları Yapan Belediye

Büyükşehir Belediyesi Türkiye’de ilk ve tek olan projeleri Kayseri’ye kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Meslek Akademisi ve KAYMEK Sınav Merkezi’nin temeli düzenlenen törenle atıldı. 

7 Temmuz 2017Haber Detayı

15 Temmuz Zirvesi

15 Temmuz Zirvesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 15 Temmuz nedeniyle yapılacak etkinliklerle ilgili bir toplantı yaptı.

4 Temmuz 2017Haber Detayı

Sahabiye

Sahabiye'de Önemli Uyarı

Büyükşehir Belediyesi, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabı içerisinde bulunan tüm binalar için yıkım kararı aldı.

30 Haziran 2017Haber Detayı

Büyükşehir Yaşlıların Yanında

Büyükşehir Yaşlıların Yanında

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Evde Sosyal Destek Hizmeti, Yaşlı Destek Programı (YADES) projesinden yararlanan yaşlılarımızı ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Çelik, eşi İkbal Çelik ile birlikte bu kez yalnız yaşayan Cemil Yıldız’ı ziyaret etti.

23 Haziran 2017Haber Detayı