Hayırsever Büyükşehir

Hayırsever Büyükşehir

Hayırsever Kayseri’nin hayırsever Büyükşehir Belediyesi, Suriye’deki Fırat Kalkanı operasyonuyla terör gruplarından temizlenen bölgeye iaşe yardımında bulundu.

16 Haziran 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den İhale

Büyükşehir Belediyesi şehrimizdeki mevcut mezarlıkların iyileştirilmesi ve ilave mezar yapımı için çalışmalarını sürdürüyor.

13 Haziran 2017Haber Detayı

Orhan Hakalmaz İle Türküler Geçidi

Orhan Hakalmaz İle Türküler Geçidi

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı Türk Halk Müziğinin ünlü isimlerinden birisini ağırladı. Sazı ve sözüyle Ramazan Sokağı’na konuk olan Orhan Hakalmaz, muhteşem bir konser verdi.

9 Haziran 2017Haber Detayı

Çevre Bilincine Büyükşehir Katkısı

Çevre Bilincine Büyükşehir Katkısı

Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği tarafından düzenlenen Atık Pil Toplama Kampanyası’nın 2016-2017 dönemi tamamlandı.

6 Haziran 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Yol'da Rekor

Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’yi Talas üzerinden Malatya Yolu’na bağlayan Zincidere-Reşadiye-Başakpınar Yolu’nu rekor bir sürede yeniliyor.

5 Haziran 2017Haber Detayı

Ramazan Sokağı

Ramazan Sokağı'na Büyük İlgi

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin Mimarsinan Parkı’nda oluşturduğu Ramazan Sokağı’na büyük ilgi gösterilmeye başlandı.

4 Haziran 2017Haber Detayı

Ramazan

Ramazan'a Renk Katan Tır

Büyük mahalleler ve ilçelerde Ramazan ayına özel etkinlikler gerçekleştiren Ramazan Tırı, 14’üncü yılında da Ramazan akşamlarına renk katmaya devam ediyor.

3 Haziran 2017Haber Detayı

KCETAŞ Acil Duruma Hazır

KCETAŞ Acil Duruma Hazır

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. (KCETAŞ) afet ve benzeri olası acil durumlara karşı her zaman hazırlıklı olunması için eğitim faaliyetlerini sürdürüyor.

30 Mayıs 2017Haber Detayı

Büyükşehir Havacılık Lisesi Yapacak

Büyükşehir Havacılık Lisesi Yapacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 1977-78 döneminde mezun olduğu o yıllardaki ismi Sanat Okulu olan Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mezunlar buluşmasına katıldı.

20 Mayıs 2017Haber Detayı

Umut ve Barışın Sergisi

Umut ve Barışın Sergisi

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, Anadolu’nun en büyük sergisini bu yıl “Umut ve Barış” temasıyla Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'nde açtı.

19 Mayıs 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'e Kardeş Ziyareti

Kayseri’nin kardeş şehri olan Kabardey-Balkarya Cumhuriyeti’nin başkenti Nalçik’ten bir heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

16 Mayıs 2017Haber Detayı