İkbal Çelik

İkbal Çelik'ten Annelere Sürpriz

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik, Büyük KAYMEK Sergisi’nin açılışı öncesi sergi hazırlıkları yapan KAYMEK eğitmenlerini ziyaret etti.

15 Mayıs 2017Haber Detayı

BÜSAM

BÜSAM'dan Siyaset Seminerleri

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi’de, varlık, bilgi, değer, zaman ve mekan seminerlerinin ardından siyaset seminerleri başladı.

15 Mayıs 2017Haber Detayı

Sanatkâr Başkan

Sanatkâr Başkan

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 12 Mayıs Cuma günü açılışı yapılan Türk El Sanatları Şöleni alanında bulunan geleneksel el sanatkarlarımızı tek tek ziyaret etti.

14 Mayıs 2017Haber Detayı

Kayseri, Etnospor Festivali

Kayseri, Etnospor Festivali'nde

Büyükşehir Belediyesi, Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen ve bu yıl 2’incisi düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’nde Kayseri’yi tanıttı.

12 Mayıs 2017Haber Detayı

Hikaye Yarışması Sonuçlandı

Hikaye Yarışması Sonuçlandı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kayseri’nin yetiştirdiği en önemli yazarlardan Merhum Emir Kalkan anısına düzenlenen Hikaye Yarışması sonuçlandı.

11 Mayıs 2017Haber Detayı

Erciyes İçin Yeni Ufuklar

Erciyes İçin Yeni Ufuklar

Erciyes’te sürdürülebilir konaklama potansiyelini büyütmek ve geliştirmek için Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Erciyes A.Ş. tarafından düzenlenen “Alpler Tecrübesi Işığında Konaklama Sektöründe Erciyes Turizmi İçin Yeni Ufuklar” konulu çalıştay başladı.

11 Mayıs 2017Haber Detayı

Organik Devrim

Organik Devrim

Başkan Çelik’in projelerinden Organik Bahçe bu yaz itibarıyla ürün vermeye başlayacak.

11 Mayıs 2017Haber Detayı

Erciyes Turizmi İçin Yeni Ufuklar

Erciyes Turizmi İçin Yeni Ufuklar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi yatırımları ile dünya çapındaki turizm merkezlerinden biri haline gelen Erciyes, Kayseri’de kış turizminin gelişmesi hedefine yönelik önemli çalışmalara imza atıyor.

10 Mayıs 2017Haber Detayı

Halef Hoca Yenileniyor

Halef Hoca Yenileniyor

Talas-Halef Hoca Caddesi’nde kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Halef Hoca Caddesi alt ve üst yapısıyla birlikte tamamen yenilenecek.

9 Mayıs 2017Haber Detayı

Dersimiz Toplu Taşıma

Dersimiz Toplu Taşıma

Kayseri Ulaşım A.Ş. tarafından başlatılan, Kayseri Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destek verdiği ‘Toplu Taşıma Kullanımı ve Bilinçlendirme’ projesi okullarda devam ediyor. 

3 Mayıs 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Bahar Konseri

Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı kültür sanat etkinlikleri Bahar Konseri ile başladı. Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından verilen konser ilgi ve beğeniyle izlendi.

2 Mayıs 2017Haber Detayı

Başkan Çelik

Başkan Çelik'ten Yatırım Gezisi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yatırımları yakından takip etmeye devam ediyor. Başkan Çelik, sahaya çıkarak şehrin birçok yerinde yapılan yatırımları yerinde inceledi.

2 Mayıs 2017Haber Detayı

Şehir Akademi

Şehir Akademi'den Mekan Semineri

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesinde faaliyet gösteren Şehir Akademi’de varlık, bilgi, değer ve zaman seminerlerinin ardından mekan seminerleri başladı.

1 Mayıs 2017Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Uluslararası Festival

Büyükşehir Belediyesi’nin 11 yıl önce Kayseri’deki liselerin katılımıyla başlattığı ve sonrasında uluslararası boyut kazandırdığı Türkiye’de ilk ve tek olan Uluslararası Liselerarası Tiyatro Festivali 2 Mayıs Salı günü başlıyor.

1 Mayıs 2017Haber Detayı

BÜSAM

BÜSAM'da Zaman Seminerleri

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırmalar Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi tarafından verilen seminerler hafta sonu da devam etti. Şehir Akademi’de bu hafta verilen zaman seminerlerinin yanı sıra “Günelik Hayatın Sekülerleşmesi” konulu bir de panel yapıldı.

24 Nisan 2017Haber Detayı

Minik Eller Tarihiyle Buluştu

Minik Eller Tarihiyle Buluştu

 Anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik gezi programlarıyla çocuklara Selçuklu Uygarlığı Müzesi ve Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi tanıtılıyor.

21 Nisan 2017Haber Detayı

Bahar Konseri Ertelendi

Bahar Konseri Ertelendi

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde yapılacağı duyurulan Bahar Konseri Tunceli’de yaşanan helikopter kazası ve şehitlerimiz nedeniyle ertelendi.

19 Nisan 2017Haber Detayı

Zaman Seminerleri Başladı

Zaman Seminerleri Başladı

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi’de varlık, bilgi ve değer seminerlerinden sonra zaman seminerleri başladı.

17 Nisan 2017Haber Detayı