Okuyan Şehir İçin Çalışan Büyükşehir

Okuyan Şehir İçin Çalışan Büyükşehir

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Kayseri’yi Kütüphaneler Şehri ve ardından Okuyan Şehir yapma hedefi doğrultusunda fiziki yatırımların yanı sıra okumayı teşvik edici çalışmalar da yapılıyor.

12 Nisan 2017Haber Detayı

Değer Seminerleri Devam Eti

Değer Seminerleri Devam Eti

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi’de varlık ve bilgi seminerlerinin ardından değer seminerleri de sona erdi.

10 Nisan 2017Haber Detayı

1500 Kişilik Spor

1500 Kişilik Spor

Spor A.Ş. tarafından “Her Pedal Bir Nefes” sloganıyla düzenlenen bisiklet turuna yaklaşık 1500 kişi katıldı. 

10 Nisan 2017Haber Detayı

Tarihi Binada Tarihi Yatırım

Tarihi Binada Tarihi Yatırım

Büyükşehir Belediyesi tarafından İncesu’ya yaptırılacak olan Kadın ve Gençlik Merkezi’nin temel atma töreni olumsuz hava şartları nedeniyle Tarihi Merzifonlu Kara Mustafa Paşa Külliyesi’nde yapıldı.

9 Nisan 2017Haber Detayı

Palas

Palas'a Prestijli Yatırım

Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıoğlan ilçesine bağlı Palas Mahallesi’ne yapılan Kadın ve Gençlik Merkezi’nin tanıtım töreni yapıldı.

8 Nisan 2017Haber Detayı

Sarıoğlan

Sarıoğlan'a Yakışan Eser

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Sarıoğlan Kadın ve Gençlik Merkezi Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katılımıyla törenle tanıtıldı.

8 Nisan 2017Haber Detayı

KAYMEK

KAYMEK'ten Mostar'da 2.Sergi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları uluslararası boyutta hizmet vermeye devam ediyor.

6 Nisan 2017Haber Detayı

Kütüphaneler Haftası

Kütüphaneler Haftası'na Özel

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Kayseri’yi “Okuyan Şehir” yapma hedefi doğrultusunda yapılan yatırımların yanında çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede Tanınmış Yazar Kahraman Tazeoğlu Kayseri’ye geldi.

31 Mart 2017Haber Detayı

KAYMEK KAYİF

KAYMEK KAYİF'te

Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK A.Ş. bünyesinde hizmet veren Kariyer ve Rehberlik Merkezi iş arayanların umut kapısı olmaya devam ediyor

30 Mart 2017Haber Detayı

Bakan ve Başkan Yeşilhisar

Bakan ve Başkan Yeşilhisar'da

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Yeşilhisar ve mahallelerinde bir dizi toplantıya katıldı.

25 Mart 2017Haber Detayı