"Kayseri Dünya Şehirleriyle Yarışıyor"

"Kayseri Dünya Şehirleriyle Yarışıyor"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kayseri ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi projelerinden övgüyle bahsetti ve Başkan Çelik’in Kayseri’de şehirciliği bir üst seviyeye taşımak için önemli projeler ürettiğini belirtti. Bakan Kurum, Kayseri’de yapacakları projelerle ilgili de önemli açıklamalar yaptı.

3 Şubat 2019Haber Detayı

KAYMEK Sanat Galerisi Açıldı

KAYMEK Sanat Galerisi Açıldı

Hunat medresesi önünde yer alan Büyükşehir Belediyesi Faaliyet Çadırı, sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası olan KAYMEK tarafından Sanat Galerisi olarak açıldı.

30 Ocak 2019Haber Detayı

Türk Gençliğinin Yanında Büyükşehir Var

Türk Gençliğinin Yanında Büyükşehir Var

Türkiye Gençlik STK’lar platformu tarafından üç ay önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan Türkiye Gençlik Zirvesi ve geçliğin durumuna ilişkin saha çalışmasının raporuna Kayseri Büyükşehir Belediyesi de destek verdi.

29 Ocak 2019Haber Detayı

Viyana

Viyana'da Da KAYMEK Var

Anadolu’da bir marka haline gelen Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları sadece Kayseri’de ve yurt içerisinde değil yurt dışında da bir birinden güzel işlere imza atmaya devam ediyor.

29 Ocak 2019Haber Detayı

Tatilde Robot Eğitimi

Tatilde Robot Eğitimi

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK Yahyalı Kadın ve Gençlik Merkezi ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yahyalı İlçe Temsilciliği tarafından "Yarıyıl Kampı" kapsamında çocuklara robot programlama öğretiliyor.

25 Ocak 2019Haber Detayı

Büyükşehir Uyarıyor

Büyükşehir Uyarıyor

Erciyes’te yoğun kar yağışı ve tipi beklentisi nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’nden bir açıklama yapıldı. Açıklamada Erciyes’teki mekanik tesislerin kapalı olacağı da belirtildi.

15 Ocak 2019Haber Detayı

Gençlik Merkezi Buluşmaları

Gençlik Merkezi Buluşmaları

Büyükşehir Belediyesi’nin daha donanımlı gençler yetiştirmek için kurduğu Talas Gençlik Merkezi, tecrübe paylaşımı programlarını sürdürüyor.

14 Ocak 2019Haber Detayı

Spor A.Ş. İl Birincisi

Spor A.Ş. İl Birincisi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü, birçok branşta olduğu gibi kayakta da şampiyonlar çıkarmaya devam ediyor.

11 Ocak 2019Haber Detayı

"Gazeteciler Zor Zamanda Devletimizin Yanında Oldular"

"Gazeteciler Zor Zamanda Devletimizin Yanında Oldular"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaretinde Kayseri basınının her zaman devletin yanında olduğunu belirtti ve 15 Temmuz sonrası sergilenen tutumu örnek gösterdi. 

10 Ocak 2019Haber Detayı

Spor A.Ş.

Spor A.Ş.'nin Şampiyonları

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü, bir çok branşta olduğu gibi kayakta da şampiyonlar çıkartıyor.

9 Ocak 2019Haber Detayı

BÜSAM

BÜSAM'dan "Arayışlar Dönemi" Paneli

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM), Kayseri kültürüne ve düşünce dünyasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.

7 Ocak 2019Haber Detayı

KAYMEK, Üretmeye Devam Ediyor

KAYMEK, Üretmeye Devam Ediyor

Sanat ve mesleki eğitimde yaptığı çalışmalarla üreten insan sayısını artıran Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, ortaya konulan ürünleri sergilemeye devam ediyor.

3 Ocak 2019Haber Detayı

Türkiye

Türkiye'nin En Büyük Kayak Okulu

Kitle sporları, doğa kampları ve yaz okulları ile Türkiye’nin en büyük spor okulu olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş. kayakta da fark yaratıyor.

2 Ocak 2019Haber Detayı

Huzur Çınarı Huzur Veriyor

Huzur Çınarı Huzur Veriyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK’in önemli birimlerinden olan Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, aile yapısının korunması ve daha sağlıklı olmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

31 Aralık 2018Haber Detayı

Mostar

Mostar'da Kayseri Rüzgarı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları uluslararası alanda hizmet vermeye devam ediyor.

28 Aralık 2018Haber Detayı

Witamy W Kayseri

Witamy W Kayseri

Dünyanın gözdesi olmaya başlayan Erciyes Kış Turizm Merkezi için Polonya’dan Kayseri’ye charter seferleri başladı.

22 Aralık 2018Haber Detayı

Gelecek 50 Yılın Yatırımı

Gelecek 50 Yılın Yatırımı

Başkan Çelik, Sivas Caddesi’ni yerin 14 metre altından geçen ana kollektör hattını kamuoyuna tanıtırken Kayseri’nin geleceğine yönelik hazırladıkları projeleri de anlattı

21 Aralık 2018Haber Detayı

7

7'den 70'e

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde iki ayrı oyun sahnelendi.

17 Aralık 2018Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Çocuklara

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Aralık ayında çocuklarla buluşturacağı beş farklı tiyatrodan ilki Şehir Tiyatrosu’nda sahnelendi.

16 Aralık 2018Haber Detayı

Muhteşem Konser

Muhteşem Konser

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde muhteşem bir konser gerçekleştirildi.

16 Aralık 2018Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Köprü İhalesi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı, Aşiyan Sokak Kavşağı’na köprü yapacak. 9 metre genişliğinde 170 metre uzunluğunda yapılacak köprü için gerçekleştirilen ihaleye 8 firma katıldı.

6 Aralık 2018Haber Detayı