Evladiyelik Bulvar

Evladiyelik Bulvar

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, doğu-batı aksında Kayseri’nin en önemli bulvarı olan Kocasinan Bulvarı’nı sadece şehrin bugününe değil geleceğine de kazandırdıklarını söyledi.

24 Ekim 2018Haber Detayı

Kayseri

Kayseri'ye Azeri Kardeş

Başkan Çelik, Azerbaycan Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Nesibova’nın ziyaretinde kardeş ülkemizden kardeş şehrimizin olacağını açıkladı

22 Ekim 2018Haber Detayı

Şampiyon 12

Şampiyon 12'den Vurdu

Şehrimizin gururu okçularımızdan Dünya Şampiyonu Demir Elmaağaçlı’nın nikahı Türkiye Şampiyonası’nın yapıldığı sahada kıyıldı.

21 Ekim 2018Haber Detayı

Kocasinan Bulvarı

Kocasinan Bulvarı'nda Asfaltlama Var

Büyükşehir Belediyesi 22 Ekim Pazartesi günü Kocasinan Bulvarı'nda 30 Ağustos Katlı Kavşağı girişinden Fuzuli Katlı Kavşağı girişine kadar Ankara istikametinde son kat asfaltlama yapacak.

20 Ekim 2018Haber Detayı

Kayserispor

Kayserispor'a Çelik Destek

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayserispor Kulübü tarafından daha önce başlanan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından 6 milyon TL’lik yatırımla tamamlanacak olan tesislerde incelemelerde bulundu.

19 Ekim 2018Haber Detayı

Marka Şehirden Marka Fuar

Marka Şehirden Marka Fuar

?2. Kayseri Kitap Fuarı önemli yazarların konferans ve imza etkinlikleri, okuyucuların büyük ilgisi ve saat gibi işleyen organizasyonuyla Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde devam ediyor.

19 Ekim 2018Haber Detayı

Şehrimize Değer Katan Fuar

Şehrimize Değer Katan Fuar

2. Kayseri Kitap Fuarı’nı sık sık ziyaret eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu kez Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ile birlikte fuar alanındaydı.

19 Ekim 2018Haber Detayı

"41 Kere Maşallah"

"41 Kere Maşallah"

Başkan Çelik, Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda meclis üyelerini ve Kayseri halkını 13 Ekim’de yapılacak toplu açılış töreni ve Kitap Fuarı’na davet etti.

9 Ekim 2018Haber Detayı

İkramlar Başkan

İkramlar Başkan'dan

Başkan Çelik, Erciyes Üniversitesi’nde çorba ile birlikte kitap da dağıtarak vatandaşları 13 Ekim’de başlayacak Kitap Fuarı’na davet etti.

8 Ekim 2018Haber Detayı

620 Milyonluk 41 Tesis

620 Milyonluk 41 Tesis

Başkan Çelik, Hisarcık Spor Tesisleri’nin açılışında 13 Ekim’de Cumhurbaşkanımızın katılımıyla yapılacak toplu açılış töreni hakkında bilgi verdi.

8 Ekim 2018Haber Detayı

Güneşin Enerjik Öğrencileri

Güneşin Enerjik Öğrencileri

Kayseri Bilim Merkezi’nin düzenlediği Bilim Şenliği’nde güneş enerjili araç yarışının başarılı öğrencileri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

6 Ekim 2018Haber Detayı

Hayvanat Bahçesi

Hayvanat Bahçesi'nde Özel Gün

Büyükşehir Belediyesi’nce 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle çocukların hayvanları daha iyi tanıması ve sevmesi için Hayvanat Bahçesi ücretsiz ziyaret edildi.

4 Ekim 2018Haber Detayı

Hayvanat Bahçesi

Hayvanat Bahçesi'nde Özel Gün

Büyükşehir Belediyesi’nce 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle çocukların hayvanları daha iyi tanıması ve sevmesi için Hayvanat Bahçesi’nin ücretsiz olması kararı alındı.

3 Ekim 2018Haber Detayı

KAYMEK Yeni Döneme Başladı

KAYMEK Yeni Döneme Başladı

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’da marka olan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, 2018-2019 dönemi 1. yarıyıl eğitimlerine başladı.

3 Ekim 2018Haber Detayı

Modern Şehre Yakışır Yollar

Modern Şehre Yakışır Yollar

Büyükşehir Belediyesi, şehrin en merkezi yerinde olmasına rağmen çok kısa sürede açtığı Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı’nda asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

3 Ekim 2018Haber Detayı

Şehit Aileleri ve Gaziler Büyükşehir

Şehit Aileleri ve Gaziler Büyükşehir'de

2016'da Erciyes Üniversitesi önündeki otobüs durağında meydana gelen hain terör saldırısında şehit olan askerlerimizin aileleri ve gazilerimiz Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

3 Ekim 2018Haber Detayı

Kültür Şehri Kayseri

Kültür Şehri Kayseri'den Görkemli Fuar

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, geçen yıl 582 bin kişinin katılımıyla Türkiye’nin takdirini kazanan Kitap Fuarı’nın ikincisini 13-21 Ekim tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde yapacaklarını açıkladı. 

2 Ekim 2018Haber Detayı

Başkan Çelik Spor Festivali

Başkan Çelik Spor Festivali'nde

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Spor A.Ş.’nin hafta sonu düzenlediği “Sağlıklı Yaşam ve Spor Festivali” etkinliğine katılarak vatandaşlarla birlikte keyifli dakikalar geçirdi.

1 Ekim 2018Haber Detayı

Bilim Şenliği Başlıyor

Bilim Şenliği Başlıyor

Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Bilim Merkezi vasıtasıyla bilimi daha geniş kitlelere sevdirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

25 Eylül 2018Haber Detayı

Her Pedal Bir Kitap

Her Pedal Bir Kitap

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., sporu sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte yaygınlaştırmaya devam ediyor.

23 Eylül 2018Haber Detayı

TEKNOFEST

TEKNOFEST'te Kayseri Farkı

Başkan Çelik, TEKNOFEST’te Kayseri Bilim Merkezi tarafından açılan standı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile ziyaret etti.

21 Eylül 2018Haber Detayı