Büyükşehir

Büyükşehir'den Esnaflar İçin Önemli Rapor

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ahilik Haftası nedeniyle yapılan ziyaret sırasında Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırmalar Merkezi (BÜSAM) tarafından esnaflarla ilgili önemli bir araştırma yapıldığını belirtti.

18 Eylül 2018Haber Detayı

"Bu Mozaik Gerçek Gücümüz"

"Bu Mozaik Gerçek Gücümüz"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Cem Evi’nde gerçekleştirilen Muharrem Orucu İftarı’nda dış güçlerin her türlü oyununa rağmen aramızdaki birlik beraberliğin bozulmayacağını söyledi.

16 Eylül 2018Haber Detayı

Gönüllerin Belediyesi

Gönüllerin Belediyesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, fırsat buldukça Beyazşehir Mahallesi’ndeki Engelsiz Çocuk Evi’ne giderek çocuklarla bir araya geliyor. 

16 Eylül 2018Haber Detayı

Ulaşım A.Ş

Ulaşım A.Ş'den Öğrencilere Kolaylık

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kayseri Ulaşım A.Ş., öğrencilerin toplu taşımada kullanacakları İndirimli Kart38 Öğrenci kartlarını daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde alabilmeleri için şehirde birçok yere geçici Kart38 İşlem Noktaları kurdu

15 Eylül 2018Haber Detayı

Star Gazetesi Yazarları Büyükşehir

Star Gazetesi Yazarları Büyükşehir'de

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde; Star Gazetesi işbirliğiyle düzenlenen "Kayseri Buluşmaları" kapsamında iki günlük program için ilimize gelen Star Gazetesi Yazarları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

11 Eylül 2018Haber Detayı

Sahabiye Yükseliyor

Sahabiye Yükseliyor

Başkan Çelik, birinci etaptaki konut ve işyerlerinin hak sahiplerine verilmesi için çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü belirtti.

7 Eylül 2018Haber Detayı

10 Bin Öğrencili Öğretim Yuvası

10 Bin Öğrencili Öğretim Yuvası

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın yaz dönemi kursları sona erdi. Yaz dönemi kurslarının kapanış programına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, konservatuvarın bir yılda 10 bin öğrenciye eğitim verdiğini hatırlatarak bu anlamda Türkiye’nin en büyük eğitim yuvalarından birisi olduklarını söyledi.

1 Eylül 2018Haber Detayı

Sporun Ve Festivalin Zirvesi

Sporun Ve Festivalin Zirvesi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinden birisi haline gelen Erciyes, yazın da sportif etkinlikler ve festivallerin zirvesi haline geldi. 

1 Eylül 2018Haber Detayı

Sulama Desteği İçin İlk Ürünle Teşekkür

Sulama Desteği İçin İlk Ürünle Teşekkür

Tomarza’nın Şıhbarak Mahallesi’nde kurulan Sulama Kooperatifi’ne Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen desteklerle sulu tarıma geçildi. Tomarzalı çiftçiler sulu tarımla aldıkları ilk ürünle teşekkür için Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ettiler.

1 Eylül 2018Haber Detayı

Koramaz Vadisi

Koramaz Vadisi'ni Dünya Tanıyacak

Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Koramaz Vadisi’nin tüm doğal ve arkeolojik güzellikleriyle Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü’nün (UNESCO) dünya kültür mirası listesine alınması için çalışmalar yapılıyor

31 Ağustos 2018Haber Detayı

Organik Tarımda Büyükşehir Farkı

Organik Tarımda Büyükşehir Farkı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in tarımda da katma değeri yüksek ürünler yetiştirilmesi için büyük önem verdiği organik tarım Kayseri’de yaygınlaşmaya devam ediyor.

30 Ağustos 2018Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Önemli İhale

Büyükşehir Belediyesi, yatırımcılara yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Gültepe Mahallesi’nde bulunan 3 adet konut+ticaret alanı arsası ihale ile satışa sunulacak. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.  

27 Ağustos 2018Haber Detayı

Durmak Yok, Çalışmaya Devam

Durmak Yok, Çalışmaya Devam

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bayram tatilinde de yoğun bir şekilde süren belediye çalışmalarını yerinde takip etmeye devam ediyor.

20 Ağustos 2018Haber Detayı

Büyükşehir Parkları Bayrama Hazır

Büyükşehir Parkları Bayrama Hazır

İlkbahar ve sonbaharda diktiği çiçeklerle Kayseri’yi çiçek bahçesine döndüren Büyükşehir Belediyesi, yeşil alanların sürekli bakımını yaparak bu güzelliğin yıl boyu devam etmesini sağlıyor.

18 Ağustos 2018Haber Detayı

Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti

Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in büyük önem verdiği “Yaşlılara Evde Sosyal Destek Hizmeti” projesi her yönüyle takdir toplamaya ve dua almaya devam ediyor.

17 Ağustos 2018Haber Detayı

Hayat Veren Spor

Hayat Veren Spor

Sağlık için spor etkinlikleri gerçekleştiren Spor A.Ş. önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

9 Ağustos 2018Haber Detayı

Boş Durmuyor, Koşturuyor

Boş Durmuyor, Koşturuyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, şehrin yüzlerce noktasında bulunan Büyükşehir Belediyesi şantiyelerinde yaptığı incelemelere Asri Mezarlığı da ekledi.

8 Ağustos 2018Haber Detayı

Erciyes

Erciyes'e Yeni İş Yerleri Yapılıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla dünyanın sayılı kış spor merkezlerinden birisi haline gelen ve yaz mevsiminde de büyük ilgi gören Erciyes’te ziyaretçi sayısı her geçen yıl artıyor. 

5 Ağustos 2018Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den Özel Çocuklara Kamp

Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilikte öncülükler yapmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen doğa kamplarının bu kez konukları özel çocuklar oldu. 

3 Ağustos 2018Haber Detayı

Başkan Çelik

Başkan Çelik'ten İade-i Ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Ticaret Borsası’nda yapılan seçimlerde Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelen Recep Bağlamış’a iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

2 Ağustos 2018Haber Detayı

"Bu Şehir Hepimizin"

"Bu Şehir Hepimizin"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ticaret Odası’nın Meclis Toplantısı’na katılarak hem Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarını anlattı hem de Kayseri’nin daha da fazla gelişebilmesi için sanayi ve ticaret alanında yapılması gerekenlerle ilgili görüşlerini dile getirdi.

1 Ağustos 2018Haber Detayı