Erciyes, Bisikletin De Zirvesi

Erciyes, Bisikletin De Zirvesi

Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla dünya çapında kış turizm merkezi olan Erciyes, yazın da birbirinden önemli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

26 Temmuz 2018Haber Detayı

Sosyal Belediyeciliğin Mega Projeleri

Sosyal Belediyeciliğin Mega Projeleri

Türkiye’de belediyecilikteki örnek uygulamalarıyla dikkat çeken ve pek çok projesiyle model alınan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilikte de örnek olmaya devam ediyor.

24 Temmuz 2018Haber Detayı

Yaz Okulu

Yaz Okulu'ndan Tatil Gezisi

Büyükşehir Belediyesi farklı birimleriyle kent merkezindeki öğrencileri çeşitli sosyal etkinliklerle buluştururken ilçelerdeki öğrenciler için de faaliyetler gerçekleştiriyor.

23 Temmuz 2018Haber Detayı

Gönüllere Giren Hizmet

Gönüllere Giren Hizmet

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Yenidoğan ve Yunus Emre Mahallesi’nde iki aileye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

20 Temmuz 2018Haber Detayı

Büyükşehir

Büyükşehir'den İhale

Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet ve yatırımlarla ilgili ihaleleri devam ediyor. Başakpınar Mezarlığı’nda yapılacak çalışmalar için ihaleye çıkıldı.

20 Temmuz 2018Haber Detayı

Önce Nöbet Sonra Hizmet

Önce Nöbet Sonra Hizmet

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’nin daha konforlu bir kent olması için çalışmalarına azami bir gayretle devam ediyor.

17 Temmuz 2018Haber Detayı

Başkan Çelik Demokrasi Nöbetinde

Başkan Çelik Demokrasi Nöbetinde

?Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 15 Temmuz gecesi ve sonrasında devam eden demokrasi nöbetleri gibi 15 Temmuz’un ikinci yıldönümünde de halkla birlikte nöbetteydi. 

16 Temmuz 2018Haber Detayı

"Kayseri Yakışanı Yaptı"

"Kayseri Yakışanı Yaptı"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, binlerce Kayserilinin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen “15 Temmuz Destanı” programında 100 yıl önce Cumhuriyet Meydanı’nda istilacı devletlere karşı Anadolu’daki direnişi başlatan Kayseri’nin aynı ruhla yine meydanları doldurduğunu belirtti.

16 Temmuz 2018Haber Detayı

Büyükşehir İle Gerçek Yaşam

Büyükşehir İle Gerçek Yaşam

Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki pek çok etkinlik ve ilçelerde yaptığı sosyal yaşam merkezleri ile çocukları ve gençleri sanal dünyadan alıp gerçek yaşamla buluşturdu.

14 Temmuz 2018Haber Detayı

Beydeğirmeni Projesi

Beydeğirmeni Projesi'nde Önemli Adım

Kayseri’nin sadece bugününe değil geleceğine de yapılmış en büyük yatırımlardan birisi olan Beydeğirmeni Besi ve Hayvancılık Projesi’nde önemli bir safha daha gerçekleştirildi.

12 Temmuz 2018Haber Detayı

7

7'den 70'e KAYMEK'teyiz

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası haline gelen Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, yetişkinler için açtığı kurslara çocuklara yönelik yaz kurslarını da ekledi.

11 Temmuz 2018Haber Detayı

Spor A.Ş Doğa Kamplarına Çağırıyor

Spor A.Ş Doğa Kamplarına Çağırıyor

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından, geçen yıl başarı ile gerçekleştirilen ve bu yıl da büyük ilgi gören “Doğa Seni Çağırıyor” adı altındaki doğa kampları devam ediyor.

10 Temmuz 2018Haber Detayı

Sahabiye

Sahabiye'ye Örnek Okul

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yaptırılan okulda incelemelerde bulundu.

9 Temmuz 2018Haber Detayı

Bünyan

Bünyan'a Önemli Yatırım

Başkan Çelik Bünyan’daki Pınarbaşı mesire alanını gezdi ve bu güzelliğe güzellik katacak yeni bir proje hazırladıklarını söyledi.

9 Temmuz 2018Haber Detayı

50 Yıla Bedel 4 Yıl

50 Yıla Bedel 4 Yıl

Cumartesi, Pazar demeden çalışmalarını sürdüren Başkan Çelik, bürokratlarıyla birlikte Bünyan’ı ziyaret etti.

9 Temmuz 2018Haber Detayı

Hurda Araçlar Büyükşehir

Hurda Araçlar Büyükşehir'e Teslim Ediliyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi hurda araç kabulüne devam ediyor. Araçların hurdaya çıkarılması halinde 10 bin TL’ye kadar ÖTV indiriminden faydalanmak isteyenler, 16 yaş ve üzeri araçlarını Büyükşehir Belediyesi’ne teslim ediyorlar. 

5 Temmuz 2018Haber Detayı

Dünya Erciyes

Dünya Erciyes'te Koşacak

Avrupa’nın en yüksek dikey koşusu unvanına sahip “Uluslararası Erciyes Ultra Sky Trail Dağ Maratonu” üçüncü kez Erciyes’te yapılacak.

4 Temmuz 2018Haber Detayı

Pedalınıza Sağlık

Pedalınıza Sağlık

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. spor ve şenliği birleştirerek bisikletle spor yapan gençleri, Huzurevi’ndeki yaşlılarla buluşturdu.

2 Temmuz 2018Haber Detayı

Başkan Çelik

Başkan Çelik'ten Sürpriz Ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Akkışla Yeni Yoğurt Bayramı ve Kilim Festivali’ne katıldıktan sonra Sarıoğlan ilçesinin Palas Mahallesi’ne geçerek İbrahim Turgut’un misafiri oldu.

2 Temmuz 2018Haber Detayı

6 Ayda 1 Milyon Ziyaretçi

6 Ayda 1 Milyon Ziyaretçi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in çok önem verdiği kütüphane yatırımlarının ne denli ihtiyaç olduğunu 2018 yılının ilk 6 aylık rakamları bir kez daha gösterdi.

28 Haziran 2018Haber Detayı

Yatırımlar Planlandı

Yatırımlar Planlandı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 2018 yılı yatırımlarını planlamak üzere bürokratlarıyla geniş çaplı bir toplantı yaptı.

28 Haziran 2018Haber Detayı

Yaz Tatili KAYMEK

Yaz Tatili KAYMEK'le Güzel

Büyükşehir Belediyesi yaz tatilinin öğrenciler tarafından daha verimli geçirilmesi için farklı birimleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

28 Haziran 2018Haber Detayı

Beydeğirmeni Hızla İlerliyor

Beydeğirmeni Hızla İlerliyor

.Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Beydeğirmeni Besi Bölgesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Çelik, yol ve kavşak çalışmalarıyla parselasyon çalışmaları hakkında bilgi aldı.

21 Haziran 2018Haber Detayı