Ramazan Sokağı

Ramazan Sokağı'nda İlahi Gecesi

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurşunlu Otoparkı ve Mimarsinan Parkı’nda kurulan Ramazan Sokağı’na Kayseri’nin yetiştirdiği Sanatçılardan Mustafa Demirci de katıldı.

18 Mayıs 2018Haber Detayı

Keykubat Meyve Veriyor

Keykubat Meyve Veriyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’nin en büyük sosyal yaşam alanı haline gelecek olan Keykubat ile yakından ilgileniyor.

17 Mayıs 2018Haber Detayı

Makedon Sanatçıdan İlahi Esintisi

Makedon Sanatçıdan İlahi Esintisi

Büyükşehir Belediyesi’nin Kurşunlu Otoparkı ve Mimarsinan Parkı’nda kurduğu Ramazan Sokağı’nın ilk sanatçı konuğu Makedonya’nın başkenti Üsküp’ten gelen Mesut Kurtis oldu.

16 Mayıs 2018Haber Detayı

Organik Bahçe Sezonu Açtı

Organik Bahçe Sezonu Açtı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Harikalar Diyarı içerisinde yer alan ve Türkiye’de bir ilk olan Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı’nın 2018 sezonun açılışı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve eşi İkbal Çelik, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı ve Ayşe Kamçı ile Garnizon Komutanı Ercan Teke ve eşi Sevil Teke tarafından gerçekleştirildi.

14 Mayıs 2018Haber Detayı

KAYMEK

KAYMEK'ten El Emeği Sergi

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren, mesleki eğitimde Anadolu’da bir marka olan KAYMEK, Hacılar Halk Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği içerisinde Ev Sanatları ve Ev Tekstil Ürünleri Sergisi açtı.

10 Mayıs 2018Haber Detayı

Fuzuli Katlı Kavşağı Açılıyor

Fuzuli Katlı Kavşağı Açılıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin, kesintisiz trafik için yapmış olduğu katlı kavşaklardan birisi daha hizmete açılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 12 Mayıs Cumartesi günü açılacak olan Fuzuli Katlı Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

9 Mayıs 2018Haber Detayı

Fotoğraflarla Tarihe Yolculuk

Fotoğraflarla Tarihe Yolculuk

Büyükşehir Belediyesi'nin her ay gerçekleştirdiği Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisi bu ay Kayseri ve Anadolu tarihine ışık tutan Kültepe’de yapıldı. 

7 Mayıs 2018Haber Detayı

KAYBİS

KAYBİS'e 11 İstasyon Daha

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Kayseri Ulaşım A.Ş. “Akıllı Bisiklet Paylaşım Sistemi” KAYBİS’in istasyon sayısını 51’e çıkardı.

6 Mayıs 2018Haber Detayı

Rekor Bayrak İlham Verdi

Rekor Bayrak İlham Verdi

Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı lale peyzajlı dünyanın en büyük bayrağı her kesimden büyük ilgi görmeye devam ediyor. 

25 Nisan 2018Haber Detayı

Toplu Ulaşıma Özel Eğitim

Toplu Ulaşıma Özel Eğitim

Büyükşehir Belediyesi Kayseri Ulaşım A.Ş. ile KAYMEK, İşkur ve Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası tarafından gerçekleştirilen proje ile Kayseri Toplu Taşıma sistemi için Sürücü Yetiştirme Programı devam ediyor.

24 Nisan 2018Haber Detayı

Amatör Spora Muhteşem Tesis

Amatör Spora Muhteşem Tesis

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Amatör Spor Tesisleri içerisindeki 44 adet Gençlik Kulüp Binasının anahtarları törenle amatör kulüplere verildi.

24 Nisan 2018Haber Detayı

Kayserililerin Bayrak Sevgisi

Kayserililerin Bayrak Sevgisi

Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı lale peyzajlı dünyanın en büyük bayrağına halkın ilgisi artarak devam ediyor. 

20 Nisan 2018Haber Detayı

Geleceğin Temelleri Atılıyor

Geleceğin Temelleri Atılıyor

Büyükşehir Belediyesi, belediyecilik tarihinin en büyük projesi olan, geleceğin Kayseri’sinin kurulacağı Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nin temellerini atmaya hazırlanıyor. 

16 Nisan 2018Haber Detayı